Tryb nocny
   FIRMA / Aktualności
AKTUALNOŚCI
Cykl pokazów budowlanych Renault i Volvo
2015-04-16
9 kwietnia rozpoczął się cykl pokazów budowlanych “RENAULT TRUCKS EXTREME ENGENEERING”. Można na nim zobaczyć i przetestować podwozia z nowej gamy Renault i Volvo o napędach Xx4 i Xx6 z zabudowami KH-Kipper oraz spotkać się z przedstawicielami KH-KIPPER i Volvo. Serdecznie zapraszamy!


Zobacz udoskonalone zabudowy KH-KIPPER!
2015-04-16Zapraszamy na Scania Test Tour!
2015-03-06
W drugiej połowie marca odbędzie się Scania Test Tour - według samego organizatora największy w Polsce test pojazdów budowlanych, ale także tych przeznaczonych dla leśnictwa i energetyki. Cykl imprez zaplanowanych w 12 miejscowościach w całym kraju jest także doskonałą okazją do zapoznania się z różnego rodzaju zabudowami. Jednym z partnerów towarzyszących wydarzeniu będzie czołowy w Polsce producent zabudów wywrotek na samochody ciężarowe – firma KH-KIPPER.


Z myślą o produktywności
2015-03-05
KH-KIPPER wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i z dumą prezentuje nową udoskonaloną zabudowę do transportu lekkiego.


KH-KIPPER sponsorem Kager Terenowiec Super Rally 2015 - Morawica
2015-03-04
Cykl imprez, rozgrywany pod nazwą Kager Terenowiec Super Rally, popularyzuje tematykę cross-country w Polsce i skierowany jest zarówno do kierowców amatorów, jak i licencjonowanych zawodników. Pierwsza z sześciu rund, rozgrywanych w przeciągu całego 2015 roku, odbędzie się już wkrótce, bo 27-29 marca w Morawicy w województwie świętokrzyskim. KH-KIPPER wesprze sezon 2015 w charakterze sponsora.


KH-KIPPER partnerem marcowych MAN Trucknology Days!
2015-02-19
Tegoroczne 3-dniowe spotkanie organizowane przez centralę MAN Truck & Bus AG to niepowtarzalna okazja do obejrzenia bogatej gamy pojazdów MAN dla branży budowlanej, transportu dalekobieżnego i ciężkiego, samochodów pożarniczych i dystrybucyjnych. Impreza z licznymi atrakcjami odbędzie się 19-21 marca w Monachium. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Na MAN Trucknology Days nie zabraknie związanego od kilku lat z imprezą niekwestionowanego w Polsce lidera w produkcji zabudów wywrotek – firmy KH-KIPPER. Certyfikowany dostawca zabudów MAN zaprezentuje w Monachium dwie udoskonalone zabudowy.


Polska zabudowa w Ameryce Południowej
2015-02-12
KH-KIPPER opracował projekt specjalistycznej zabudowy kopalnianej na podwoziu Ginaf HD 5395 TS 10x6. Projekt jak i wykonanie zabudowy było nie lada wyzwaniem dla specjalistów z KH-KIPPER. W ekstremalnym terenie w kopalni rudy żelaza w Amazonii pojazd ma przewozić 70 t ładunku!


KH-KIPPER jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw
2015-02-10
Po raz kolejny kielecki producent zabudów znalazł się w rankingu Gazel Biznesu – liście najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw. Firma KH-KIPPER w 2013 roku odnotowała 119,99-procentowy wzrost przychodu i roczne obroty na poziomie 73,8 mln zł. 28 stycznia 2015 r. odbyła się Oficjalna Gala w Muzeum Lotnictwa w Krakowie, na której wyróżnione w ten sposób przedsiębiorstwa otrzymały pamiątkowe dyplomy.


Nowoczesna zabudowa half-pipe
2015-02-06
KH-KIPPER rozpoczyna rok od kolejnych udoskonaleń produktowych. Jedna z najbardziej popularnych zabudów w ofercie firmy – zabudowa tylnozyspowa half-pipe będzie teraz miała pochyloną przednią ścianę. W praktyce ma to ułatwić wysyp bez zalegania lepkiego materiału w skrzyni. W ślad za tym koło zapasowe umiejscowiono za kabiną, zamiast na przedniej burcie. Odkręcany daszek chroni kabinę, a w razie uszkodzenia podlega szybkiej i taniej wymianie. Podobnie jak nowy zbiornik oleju z tworzywa sztucznego.


Zmiany w zarządzie KH-KIPPER Sp. z o.o.
2015-01-28
Z początkiem roku nastąpiły zmiany w zarządzie KH-KIPPER Sp. z o.o. Decyzją właścicieli Spółki stanowisko Prezesa spółki objął Andrzej Kamionka dotychczasowy Wiceprezes zastępując Konstantego Kamionkę po 17 udanych latach prowadzenia firmy.


KH-KIPPER podsumowuje 2014 rok
Wypowiedź dyrektora handlowego KH-KIPPER Sp. z o.o. Łukasza Karczewskiego

2015-01-27
Poprawa nastrojów w branży budowlanej

Patrząc globalnie w branży budowlanej w 2014 roku można było odczuć poprawę nastrojów, za skutkowało to niemal 10-procentowym wzrostem sprzedaży w stosunku do roku ubiegłego.


 
 
kh-kipper.pl - wywrotki tylnozsypowe, zabudowy, skrzynia wywrotki, wywrotki, przyczepy, naczepa wywrotka, naczepy i zabudowy ciężarowe