Tryb nocny
   FIRMA / Aktualności
AKTUALNOŚCI
Szybszy czas podnoszenia w zabudowach KH-KIPPER
2015-11-20
Stosowany w zabudowach tylnozsypowych KH-KIPPER siłownik hydrauliczny nowej generacji HYVA ALPHA zapewnia krótszy o około 20% czas podnoszenia i opuszczania skrzyni. Lżejszy, a zarazem mocniejszy system hydrauliczny zwiększa także ładowność wywrotki.


Poznańskie targi komunalne POL-ECO-SYSTEM
2015-10-14
Dzięki połączeniu czterech imprez branżowych targi POL-ECO-SYSTEM stały się największym w Polsce wydarzeniem poświęconym innowacyjnym rozwiązaniom i technologii z zakresu szeroko pojętej ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju. KH-KIPPER zaprezentuje na nich urządzenie hakowe z kontenerem na podwoziu Iveco 4x2.


10 000 wywrotek KH-KIPPER!
2015-10-12
Ten rok dla KH-KIPPER jest wyjątkowy, bo oprócz 18-lecia działalności, przedsiębiorstwo świętuje niecodzienny jubileusz produkcyjny – z montażu wyjechała niedawno 10-tysięczna wywrotka od momentu założenia firmy w 1997 roku.


KH-KIPPER „Orłem Eksportu Województwa Świętokrzyskiego”
2015-10-01
W Kielcach uhonorowano świętokrzyskie firmy, które w ostatnim czasie w największym stopniu przyczyniły się do ożywienia polskiego eksportu. KH-KIPPER został laureatem nagrody w dwóch kategoriach „Najdynamiczniejszy eksporter” oraz „Najlepszy debiut w eksporcie”. Uroczyste rozdanie dyplomów odbyło się 29.09.2015 w Hotelu Best Western Grand Hotel.


„Polskie zabudowy do transportu produktów sypkich” - wywiad we wrześniowym numerze „Powder&Bulk”
2015-09-21
Z Łukaszem Glicą, zastępcą dyrektora handlowego w firmie KH-KIPPER Sp. z o.o. z Kajetanowa k. Kielc, rozmawia Adam Krzyżowski


Targi Pojazdów Użytkowych Comtrans
2015-09-20
Opracowany przez KH-KIPPER model zabudowy kopalnianej W1M o unikatowym kształcie bez bocznego użebrowania charakteryzuje się mniejszą wagą skrzyni, a w ślad za tym większą ładownością. Właśnie nowa wersja skrzyni zaprezentowana zostanie na Comtrans - najważniejszych targach pojazdów użytkowych w Rosji w dniach 8-12 września 2015 roku.
Zapraszamy na stoisko MAN Truck and Bus RUS.


Finałowa Runda Kager Terenowiec Super Rally - 25-27 września 2015 w Bukownie.
2015-09-20
Finałowa Runda Kager Terenowiec Super Rally już 25-27 września 2015! Tym razem uczestnicy serii ponownie zawitają do małopolskiego Bukowna. Klimat niczym z afrykańskiej edycji „Dakaru” z piaszczystymi trasami. Podobnie jak w poprzednich rundach, będą na nich rywalizować motocykliści, quadowcy, kierowcy pojazdów UTV, mocna stawka zawodników w samochodach terenowych oraz budzące wielkie emocje ciężarówki w klasie truck.


Energetyczne Targi Bielskie
2015-09-02
Na największych targach energetycznych w Polsce 700 wystawców z 17 krajów Europy i Azji zademonstruje najnowsze rozwiązania dla modernizacji polskiej energetyki. Na stoisku firmy Hiab zaprezentowany będzie jeden z produktów KH-KIPPER przeznaczonych dla sektora energetycznego – przyczepa dłużycowa. Targi będą także okazją do spotkania z przedstawicielami KH-KIPPER.


Wkrótce wybory najpiękniejszej ciężarówki Scania
2015-08-24
Już 5 września najpiękniejsze ciężarówki Scania będą walczyły o tytuł „Pomorska Miss Scania”. Na organizowanej przez gdański odział Scania Polska imprezie nie zabraknie wyjątkowych ciągników, pomocy drogowych, samochodów pożarniczych czy nawet policyjnych.


Pierwsze Renault 8x6 zabudowane przez KH-KIPPER
2015-07-22
W lipcu KH-KIPPER wykonał zabudowę trójstronną na pierwszym podwoziu Renault z nowej gamy K o napędzie 8x6. Pojazd zamówiła jedna z prężnie działających firm w Odolanowie (województwo wielkopolskie).


Podłoże pod uprawę pieczarek – czym przewozić?
2015-07-22
Zabudowa samowyładowcza KH-KIPPER na podwoziu 6x4 wyposażona dodatkowo w 2-osiową przyczepę stworzono do transportu specjalnego podłoża pod uprawę pieczarek. Kompletny zestaw zamówiło jedno z wiodących w Wielkopolsce przedsiębiorstw rolniczych specjalizujące się w produkcji pieczarek, podłoża do pieczarek, zboża i surówki spirytusowej - firma Hajduk Okrywa Sp. J.


Teraz większa ładowność wywrotek kopalnianych
2015-07-16
Rosnące koszty transportu są stymulatorem dla nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie ładowności pojazdu. Opracowany przez KH-KIPPER model zabudowy kopalnianej W1M o unikatowym kształcie skrzyni bez bocznego użebrowania charakteryzuje się mniejszą wagą skrzyni, a w ślad za tym większą ładownością.


„Osiemnastka” KH-KIPPER na Master Trucku
2015-06-30
Tegoroczny Zlot Tuningowanych Pojazdów Ciężarowych Master Truck to dla KH-KIPPER okazja do świętowana 18-lecia działalności. Wielbiciele ciężarówek, także tych stuningowanych, na stoisku firmy znajdą Renault 8x4 do zastosowań budowlanych z całkowicie nowej gamy K, urządzenie hakowe na DAF-ie 4x2 oraz wywrotkę trójstronną z żurawiem do transportu lekkiego na Iveco 4x2. Ci, którzy uwielbiają leśne przeprawy i jazdę w ekstremalnym terenie zobaczą mniejszy, ale bardzo zwrotny samochód - offroadowe 4x4.


Silo Trans postawił na zabudowy KH-KIPPER
2015-06-30
22 czerwca 2015 w Nowinach k. Kielc odbyło się oficjalne przekazanie 2 wywrotek kopalnianych dla firmy Silo Trans Nowiny Sp. z o.o. Wytrzymałe podwozia Volvo 8x4 firma KH-KIPPER wyposażyła w nowoczesne zabudowy kopalniane o specjalnej konstrukcji wytrzymującej uderzenia nawet dużych odłamków skalnych.


KH-KIPPER jednym z pierwszych w programie „My Inner Strenx”
2015-06-30
KH-KIPPER jako jedna z trzech pierwszych firm na świecie przystąpiła do programu „My Inner Strenx”. Stosowanie w zabudowach i innych produktach KH-KIPPER nowoczesnej stali Strenx - wcześniej dobrze znanej pod nazwą DOMEX, OPTIM, WELDOX – ma zdecydowany wpływ na poprawę technologii materiałowych oraz metod produkcji. Wykorzystanie materiałów wysokiej jakości pozwala KH-KIPPER stale rozwijać innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu klienci otrzymają lepsze produkty w tej samej cenie.


Kager Terenowiec Super Rally - Zaklików 03-05.07.2015
2015-06-24
Burmistrz Miasta Zaklików oraz zespół Super Rally – Bernat Sport zapraszają na III rundę Kager Terenowiec Super Rally.


Szybki przewóz odpadów komunalnych
2015-06-13
Transport nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, które mają zwiększyć ładowność i zmniejszyć zużycie paliwa w stosunku do każdej przewożonej tony ładunku. Podobny cel postawił przed sobą kielecki producent zabudów wywrotek realizując dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Końskich skrzynię służącą do przewozu półpłynnych odpadów komunalnych. Dzięki przemyślanej konstrukcji i materiałom wysokiej jakości, skrzynię cechuje wyjątkowo niska waga - zaledwie 2 240 kg łącznie z dachem hydraulicznym - i prawie 10 ton ładowności.


Zabudowa KH-KIPPER jednym z najlepszych produktów na Targach Autostrada-Polska, Rotra 2015
2015-06-12
Z przyjemnością informujemy, że podczas zakończonych właśnie Targów Autostrada-Polska, Rotra firma KH-KIPPER otrzymała wyróżnienie za udoskonaloną zabudowę half-pipe. Cieszymy się, że w prestiżowym konkursie targowym doceniono nie tylko nową konstrukcję zapobiegającą zaleganiu lepkiego materiału przy wyładunku, ale i bogate wyposażenie stanowiące gwarancję bezpiecznego użytkowania.


KH-KIPPER wyróżniony w konkursie MOTO IDEA 2015
2015-05-20
Firma KH-KIPPER zdobyła specjalne wyróżnienie w kategorii „Market Leader – Naczepy i zabudowy” w organizowanym od 6 lat konkursie MOTO IDEA. Nagrody MOTO IDEA przyznawane są przez liderów polskiego przemysłu motoryzacyjnego oraz firmę doradczą Deloitte Polska. Uzyskanie wyróżnienia jest wyrazem uznania środowiska dla osiągnieć biznesowych kieleckiego producenta zabudów.


Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji
2015-05-20
Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN, które odbędą się w dniach 26-28 maja 2015r. w Bydgoszczy na terenach Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka”. Wśród najnowocześniejszych urządzeń i rozwiązań technologicznych zaprezentowane zostanie lekka zabudowa wywrotka KH-KIPPER typ W3F z żurawiem hydraulicznym za kabiną na podwoziu Iveco 4x2.


Druga Runda KAGER TERENOWIEC SUPER RALLY – „SAND EDITION” już niebawem
2015-05-19
W dniach 29-31.05.2015 kolejne mocne starcie w ramach Super Rally. Tym razem smak prawdziwej pustyni poczują zawodnicy na motocyklach, quadach w UTV, autach terenowych i w ciężarówkach na piaszczystych trasach gminy Bukowno (województwo małopolskie, powiat olkuski).


Z potrójną osią dla lepszej zwrotności
2015-05-06
Nowoczesne Volvo FMX 8x4 z zabudową tylnozsypową KH-KIPPER wyposażono w innowacyjne rozwiązanie – oś zespoloną Tridem z nowym zawieszeniem pneumatycznym, opracowanym specjalnie dla pojazdów budowlanych.


„Misja Off-Road” z Mercedes-Benz
2015-05-04
W dniach 13-16.04.2015 pod Radziejowicami odbył się tydzień pod hasłem „Misja Off-Road”. Wydarzenie dedykowane branży budowlanej przyciągnęło rzeszę zainteresowanych klientów i prasę. Spotkanie było testem w trudnym terenie dla pojazdów, między innymi z zabudowami KH-KIPPER: Mercedesa 4148 AK 8x8 ze wzmocniona zabudową half-pipe oraz Unimoga U 5000 ze skrzynią aluminiową.


Wymiana nadwozia w 10 minut!
2015-04-30
System wymienny to specjalny układ przeznaczonym do wymiennego stosowania wszelkiego rodzaju zabudów montowanych na podwoziach ciężarowych. Stanowi on kompleksowe rozwiązanie dla betoniarni, kopalń oraz żwirowni i zapewnia szeroką funkcjonalność pojazdu w ciągu całego roku.


Jak zaoszczędzić na zużyciu smaru?
2015-04-27
Wystarczająca ilość środków smarnych maszyn lub pojazdów transportowych jest niezbędna do ich prawidłowej eksploatacji. Smarowanie ręczne jest nie tylko czasochłonne, ale i często wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem dla użytkownika, szczególnie w przypadku trudno dostępnych miejsc. Aby ułatwić codzienną eksploatację pojazdów i uniknąć podobnych problemów, KH-KIPPER proponuje w swoich zabudowach wywrotkach, przyczepach, naczepach i urządzeniach hakowych system automatycznego smarowania firmy Groeneveld.


Świat profesjonalnego sprzętu na Targach Mining World Russia
2015-04-21
Odbywające się w dniach 21-23 kwietnia 2015 w Moskwie Targi Mining World to czołowe wydarzenie branży wydobywczej Rosji. Co roku prezentowane są tutaj najnowsze rozwiązania rosyjskich i zagranicznych producentów sprzętu górniczego. Wydarzenie było doskonałą okazją do obejrzenia nowoczesnych zabudów kopalnianych KH-KIPPER przeznaczonych do pracy w niezwykle trudnych warunkach eksploatacyjnych panujących w kopalniach odkrywkowych. Zabudowy były dostępne dla zwiedzających na stoisku MAN TRUCK AND BUS RUS.


Cykl pokazów budowlanych Renault i Volvo
2015-04-16
9 kwietnia rozpoczął się cykl pokazów budowlanych RENAULT TRUCKS EXTREME ENGENEERING, VOLVO TRUCKS – INNOVATION IN CONSTRUCTION. Można na nim zobaczyć i przetestować pojazdy do zastosowań budowlanych z całkowicie nowej gamy Renault Trucks K oraz Volvo Trucks, w szczególności nowatorskie rozwiązanie TRIDEM z m.in. zabudowami wywrotkami KH-KIPPER oraz spotkać się z przedstawicielami firm. Serdecznie zapraszamy!


Zapraszamy na Scania Test Tour!
2015-03-06
W drugiej połowie marca odbędzie się Scania Test Tour - według samego organizatora największy w Polsce test pojazdów budowlanych, ale także tych przeznaczonych dla leśnictwa i energetyki. Cykl imprez zaplanowanych w 12 miejscowościach w całym kraju jest także doskonałą okazją do zapoznania się z różnego rodzaju zabudowami. Jednym z partnerów towarzyszących wydarzeniu będzie czołowy w Polsce producent zabudów wywrotek na samochody ciężarowe – firma KH-KIPPER.


Z myślą o produktywności
2015-03-05
KH-KIPPER wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i z dumą prezentuje nową udoskonaloną zabudowę do transportu lekkiego.


KH-KIPPER sponsorem Kager Terenowiec Super Rally 2015 - Morawica
2015-03-04
Cykl imprez, rozgrywany pod nazwą Kager Terenowiec Super Rally, popularyzuje tematykę cross-country w Polsce i skierowany jest zarówno do kierowców amatorów, jak i licencjonowanych zawodników. Pierwsza z sześciu rund, rozgrywanych w przeciągu całego 2015 roku, odbędzie się już wkrótce, bo 27-29 marca w Morawicy w województwie świętokrzyskim. KH-KIPPER wesprze sezon 2015 w charakterze sponsora.


KH-KIPPER partnerem marcowych MAN Trucknology Days!
2015-02-19
Tegoroczne 3-dniowe spotkanie organizowane przez centralę MAN Truck & Bus AG to niepowtarzalna okazja do obejrzenia bogatej gamy pojazdów MAN dla branży budowlanej, transportu dalekobieżnego i ciężkiego, samochodów pożarniczych i dystrybucyjnych. Impreza z licznymi atrakcjami odbędzie się 19-21 marca w Monachium. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Na MAN Trucknology Days nie zabraknie związanego od kilku lat z imprezą niekwestionowanego w Polsce lidera w produkcji zabudów wywrotek – firmy KH-KIPPER. Certyfikowany dostawca zabudów MAN zaprezentuje w Monachium dwie udoskonalone zabudowy.


Polska zabudowa w Ameryce Południowej
2015-02-12
KH-KIPPER opracował projekt specjalistycznej zabudowy kopalnianej na podwoziu Ginaf HD 5395 TS 10x6. Projekt jak i wykonanie zabudowy było nie lada wyzwaniem dla specjalistów z KH-KIPPER. W ekstremalnym terenie w kopalni rudy żelaza w Amazonii pojazd ma przewozić 70 t ładunku!


KH-KIPPER jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw
2015-02-10
Po raz kolejny kielecki producent zabudów znalazł się w rankingu Gazel Biznesu – liście najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw. Firma KH-KIPPER w 2013 roku odnotowała 119,99-procentowy wzrost przychodu i roczne obroty na poziomie 73,8 mln zł. 28 stycznia 2015 r. odbyła się Oficjalna Gala w Muzeum Lotnictwa w Krakowie, na której wyróżnione w ten sposób przedsiębiorstwa otrzymały pamiątkowe dyplomy.


Nowoczesna zabudowa half-pipe
2015-02-06
KH-KIPPER rozpoczyna rok od kolejnych udoskonaleń produktowych. Jedna z najbardziej popularnych zabudów w ofercie firmy – zabudowa tylnozyspowa half-pipe będzie teraz miała pochyloną przednią ścianę. W praktyce ma to ułatwić wysyp bez zalegania lepkiego materiału w skrzyni. W ślad za tym koło zapasowe umiejscowiono za kabiną, zamiast na przedniej burcie. Odkręcany daszek chroni kabinę, a w razie uszkodzenia podlega szybkiej i taniej wymianie. Podobnie jak nowy zbiornik oleju z tworzywa sztucznego.


Zmiany w zarządzie KH-KIPPER Sp. z o.o.
2015-01-28
Z początkiem roku nastąpiły zmiany w zarządzie KH-KIPPER Sp. z o.o. Decyzją właścicieli Spółki stanowisko Prezesa spółki objął Andrzej Kamionka dotychczasowy Wiceprezes zastępując Konstantego Kamionkę po 17 udanych latach prowadzenia firmy.


KH-KIPPER podsumowuje 2014 rok
Wypowiedź dyrektora handlowego KH-KIPPER Sp. z o.o. Łukasza Karczewskiego

2015-01-27
Poprawa nastrojów w branży budowlanej

Patrząc globalnie w branży budowlanej w 2014 roku można było odczuć poprawę nastrojów, za skutkowało to niemal 10-procentowym wzrostem sprzedaży w stosunku do roku ubiegłego.


 
 
kh-kipper.pl - wywrotki tylnozsypowe, zabudowy, skrzynia wywrotki, wywrotki, przyczepy, naczepa wywrotka, naczepy i zabudowy ciężarowe