Tryb nocny
   FIRMA / Aktualności
AKTUALNOŚCI
Premiera udoskonalonych produktów KH-KIPPER
2014-04-11
Podczas Targów Autostrada-Polska, Rotra odbywających się w dniach 14-16 maja 2014 w Kielcach firma KH-KIPPER zaprezentuje na swoim stoisku udoskonalone produkty własnej konstrukcji: zabudowę wywrotkę trójstronną W3H z lewą burtą hydrauliczną i urządzenie hakowe ZH-12. Już dziś serdecznie zapraszamy na stoisko ZF-1 i ZF-2!


Sprawdza się nawet w kamieniołomach
2014-04-11
Dostarczona niedawno do Niemiec zabudowa wywrotka W2H na podwoziu Iveco 8x4 to wielozadaniowy pojazd przeznaczony nie tylko do pracy na placach budowy. Dzięki użyciu solidnych trudnościeralnych stali z powodzeniem jest wykorzystywana w kamieniołomach południowej Bawarii.


Pojazd pomocniczy do prac budowlanych
2014-04-08


Zabudowa wywrotka trójstronna W3F to pojazd pomocniczy w pracach budowlanych. Takie zabudowy montowane są głównie na podwoziach 2-osiowych, w tym przypadku na podwoziu DAF 4x2.


Pierwsze zabudowy KH-KIPPER na podwoziach z nowej gamy Renault
2014-03-31
W zakładzie produkcyjnym KH-KIPPER powstały pierwsze zabudowy na podwoziach z nowej gamy Renault C i K: zabudowa trójstronna do transportu lekkiego i dwie zabudowy tylnozsypowe do transportu budowlanego.


Zabudowa trójstronna KH-KIPPER na monachijskich Targach IFAT
2014-03-26
Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska IFAT - Woda, Ścieki, Odpady, Recycling 2014. Odbędą się one w dniach 5-9 maja w Monachium. Na stoisku numer C3.530 firmy partnerskiej KH-KIPPER zaprezentowana zostanie zabudowa wywrotka trójstronna W3F na podwoziu 4x4.


Polski producent pierwszą certyfikowaną firmą zabudowującą MAN
2014-03-25
Miło nam poinformować, że firma KH-KIPPER – polski producent zabudów-wywrotek, przyczep, naczep i urządzeń hakowych – jako pierwsza firma zabudowująca na świecie otrzymała prestiżowy certyfikat MAN Truck & Bus. Uroczyste wręczenie dyplomu odbyło się 21 marca 2014 podczas MAN Trucknology Days w Monachium.


Fotorelacja z MAN Trucknology Days w Monachium
2014-03-21Łupki olejowe w Estonii przewożą wywrotkami KH-KIPPER
2014-03-10
Początek wydobycia łupków olejowych w Estonii sięga 1916 roku, a kraj realizuje 70 % światowej produkcji tego surowca. Przewóz tak wymagającego materiału potrzebuje specjalnego transportu i sprzętu jak najlepiej zaprojektowanego do bezproblemowego wykonania zadania. Dlatego to właśnie polski producent - firma KH-KIPPER, dostarczyła 2 zabudowy do jednej z najstarszych kopalń łupków olejowych w Estonii.


Zabudowa kopalniana W1M - kiedy liczy się produktywność
2014-03-07
Wywrotki z zabudową tylnozsypową W1M to pojazdy przeznaczone do pracy w kopalniach w najbardziej wymagających warunkach eksploatacyjnych. Skrzynia świetnie sprawdza się przy wielokrotnym przewożeniu ładunków z miejsca wydobycia do pierwszego miejsca odbioru, np. do kruszarki. Przy odpowiednim przygotowaniu drogi transportowej z powodzeniem zastępuje wozidła. Największą zaletą wykorzystania zabudów na podwoziach ciężarowych jest znacznie niższy koszt zakupu, serwisu i oszczędność paliwa.


KH-KIPPER na MAN Trucknology Days 2014
2014-03-04
Firma KH-KIPPER – numer 1 w produkcji zabudów wywrotek na samochody ciężarowe w Polsce - zostanie zaprezentowana na MAN Trucknology Days 2014 w Monachium! MAN Truck pokaże 2 produkty KH-KIPPER: wywrotkę tylnozsypową half-pipe na podwoziu 8x4, które jest obecnie hitem wśród polskim klientów i zyskuje coraz większą popularność w Niemczech oraz wywrotkę trójstronną z żurawiem hydraulicznym na podwoziu 6x4.


Zestaw wywrotka z przyczepą już jeździ w Brandenburgii!
2014-02-27
Zestaw to wywrotka dwustronna z żurawiem na podwoziu 6x4 oraz przyczepą z dwustronnym wywrotem przeznaczone do transportu budowlanego. Obie skrzynie wyposażone są w lewą burtę hydrauliczną. Skrzynia na podwoziu posiada dodatkowo prawą burtą hydrauliczną.


KH-KIPPER coraz intensywniej wkracza na niemiecki rynek pojazdów komunalnych
2014-02-26
Niemiecki sektor komunalny realizuje usługi przy wykorzystaniu nowoczesnego i najbardziej wydajnego sprzętu. Dzięki solidnemu wykonaniu, użyciu wysokogatunkowych materiałów oraz specjalnemu antykorozyjnemu zabezpieczeniu lakierniczemu produkty KH-KIPPER spełniają w każdym wymiarze wysokie oczekiwania zachodnich sąsiadów. Od kilku lat firma dostarcza zabudowy do tamtejszych klientów.


Gazele Biznesu 2013 – fotorelacja
2014-02-25
19 lutego 2014 roku w Muzeum Lotnictwa w Krakowie odbyła się oficjalna gala Gazel Biznesu 2013, podczas której firma KH-KIPPER otrzymała wyróżnienie za zajęcie 37. miejsca w województwie świętokrzyskim w rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw. Poniżej fotorelacja z gali.


KH-KIPPER – zaufany partner dla firm energetycznych
2014-02-05
KH-KIPPER to zaufany partner wielu firm z branży energetycznej. Od kilku lat firma z sukcesem dostarcza sama lub w kooperacji z dostawcami żurawi hydraulicznych wyspecjalizowany sprzęt m.in. do takich firm jak Tauron Dystrybucja, grupa Energa i Enea oraz wielu innych przedsiębiorstw prywatnych. Na każdym etapie współpracy KH-KIPPER gwarantuje profesjonalne doradztwo techniczne i wieloletnie doświadczenie.


Podsumowanie roku 2013 w KH-KIPPER i plany na rok 2014
2014-01-30
Andrzej Kamionka, wiceprezes KH-KIPPER:

Rok 2013 w KH-KIPPER był udany - firma zakończyła go z większą sprzedażą i zyskiem niż w roku poprzednim. Przeważającą część sprzedaży stanowił eksport, bo ok. 90 %. W krajach zarówno Europy Zachodniej jaki Wschodniej odnotowano wzrost sprzedaży w stosunku do roku ubiegłego. Jest to związane m.in. z rozwojem sieci sprzedaży i sieci serwisowej firmy.


KH-KIPPER nagrodzony Gazelą Biznesu 2013
2014-01-07
Miło nam poinformować, iż firma KH-KIPPER uplasowała się na 37. miejscu w województwie świętokrzyskim XIV edycji Gazel Biznesu 2013. Gazele Biznesu to ranking najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw opracowywany przez firmę Coface Poland – wywiadownię gospodarczą odpowiedzialną za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. 19 lutego 2014 roku w Krakowie odbędzie się oficjalna Gala, podczas której wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy.


 
 
kh-kipper.pl - wywrotki tylnozsypowe, zabudowy, skrzynia wywrotki, wywrotki, przyczepy, naczepa wywrotka, naczepy i zabudowy ciężarowe